Keenenburgweg 3, 2636 GK, Schipluiden

“Schoonheid zit van binnen en van buiten”

Een team van 5 onderneemsters onder 1 dak, zorgen ervoor dat u stralend naar buiten loopt.
Een massage, knipbeurt, schoonheidsbehandeling, relaxen in de spa of een voedingsadvies op maat?
Alles op het gebied van beauty, cosmetica en persoonlijke verzorging is te vinden in de gloednieuwe conceptstore Beauty Instore.
Diverse sapjes, kinderkleding, sieraden, geurlijnen en cadeau’s zijn ook te koop.
Hieronder ziet u de merken die onder andere te koop zijn bij Beauty Instore.
Wacht niet langer en breng een bezoek aan Beauty Instore gevestigd in het voormalige pand van “de Hippe Engel” op de Keenenburgweg 3 in Schipluiden.

Het Beauty Instore team

Beauty instore logo

Nicole

nicole@beautyinstore.nl


(015) 20 23 0 11

Hair Instore logo

Patricia

patricia@beautyinstore.nl


(06) 24 22 29 37

Skin InStore

Jolanda

jolanda@beautyinstore.nl


(06) 19 82 69 89

SiUSmile logo

Simone

simone@beautyinstore.nl


(06) 57 59 11 40

FlowAndBalance logo

Ivonne

ivonne@beautyinstore.nl


(06) 46 15 14 69

Linda

linda@beautyinstore.nl


(06) 16 14 52 17